کیف چرم ساده در المان ممنوع اعلام شد

چرم حاصل دباغی پوست گاوهای آفریقایی است که برای، پوست و گوشت آنها پرورش داده می شود. کیف چرم ساده به دلیل الگوی برجستگی ها یا فولیکول های خالی گوشه که در یک میدان صاف در تراکم های مختلف قرار گرفته اند، متمایز است. کیف چرم ساده به یک فرآیند تولید پیچیده، تخصصی و پرهزینه دارد که ارزش زیبایی شناختی آن را پرهزینه می کند.

اگرچه اولین کشاورزی تجاری در آفریقای جنوبی در سال 1850 آغاز شد، اما این صنعت پس از جنگ جهانی اول و کاهش تقاضا برای کیف چرم ساده کلاه مد روز و لباس های نظامی سقوط کرد.

محصولات دیگری مثل کیف چرم ساده به بازار عرضه شدند که هر موفقیتی در اثر رویدادهای جهانی و خشکسالی تا کنون، چه زمانی؟که پوست گاو در سطح جهانی در دسترس است و به عنوان یک کالای لوکس با تقاضای بالا دیده می شود، به بازار عرضه شد.

کیف

کیف چرم ساده در اواخر داستان پرورش گاو ظاهر شد، اما پس از راه اندازی یک کارخانه چرم سازی در محل، تاثیر خود را در لباس های مد اروپایی و در ایالات متحده برای گسترش چکمه های کابویی در طول دهه 1970 گذاشت.

تقاضای کیف چرم ساده در دهه 1980 به اوج خود رسید. زمانی که چرم گاو تحت انحصار کارتل از طریق تحریم های تجاری و کانال های صادرات و توزیع واحد تا پایان آپارتاید در سال 1993 قرار گرفت، دسترسی به طور مصنوعی محدود شد.

مزرعه های  گاو خودشان اگرچه تولید گسترده‌تر منجر به رقابت و قیمت‌های پایین‌تر شد، گروه کلین کارو همچنان تولیدکننده پیشرو در جهان است.

تخمین زده می شود که در سال 2003 کمتر از 500000 شترمرغ پرورش یافته تجاری در جهان وجود داشته باشد که حدود 350000 از آنها در آفریقای جنوبی است. چرم گاو به عنوان یک محصول چرمی عجیب و غریب در کنار تمساح، مار، مارمولک، شتر، و غیره در نظر گرفته می شود.

پوست شترمرغ از نظر حجم معامله در بازار جهانی پوست های عجیب و غریب، بزرگ ترین است.

سویه برتر گاو “سیاه آفریقایی” است که در مزارع آفریقای جنوبی از طریق اشکال مختلف نژادهای انتخابی منشاء گرفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.