با کلاه دوچرخه سواری بچه گانه به خواستگاری همسر مورد علاقه خود بروید

 

آیا فرزند من واقعاً به یکی نیاز دارد؟ پاسخ ساده این است: بله. اکنون قوانین در بسیاری از زمینه ها به کلاه ایمنی نیاز دارند. 

به این دلیل که تحقیقات پزشکی نشان می دهد که کلاه دوچرخه سواری بچه گانه می تواند از صدمات سر بیشتر دوچرخه سواران جلوگیری کند.

 سالانه بیش از 800 دوچرخه‌سوار در ایالات متحده کشته می‌شوند که تقریباً همگی در برخورد با اتومبیل‌ها کشته می‌شوند و 75 درصد آنها بر اثر جراحات به سر جان خود را از دست می‌دهند. 

هزاران نفر دیگر از صدمات کمتر شدید اما همچنان ناتوان کننده رنج می برند که بسیار بدتر از درد فیزیکی پوست خراشیده یا حتی شکستگی استخوان است. 

فرزند شما ممکن است به دلیل آسیب مغزی دچار تغییرات شخصیتی دائمی و ناتوانی های یادگیری شود و هر دوی شما از آنچه که از دست داده است آگاه خواهید بود. 

کلاه دوچرخه سواری بچه گانه

عوارض طولانی مدت رایج شامل مشکلات تمرکز، پرخاشگری، سردرد و مشکلات تعادل است. اگر این اتفاق برای فرزندشان بیفتد، ناراحتی والدین را تصور کنید.

کلاه ایمنی در فروشگاه های دوچرخه از 30 دلار به بالا یا در فروشگاه های تخفیف دار به قیمت 15 دلار به بالا به فروش می رسد.

 یک مغازه خوب به نصب کمک می کند و تناسب برای ایمنی مهم است. تست‌های آزمایشگاهی نشان می‌دهند که اگر وقت بگذارید و آن را با دقت روی فرزندتان ببندید، یک کلاه ایمنی به همان اندازه محافظ است. همه کلاه ها به نفع خود ارزان هستند، بنابراین منتظر فروش نباشید.

خیر. سرها کمتر از ساق پا و پا رشد می کنند. بسیاری از کلاه های ایمنی کودکان دارای دو یا حتی سه مجموعه پدهای فومی هستند. می توانید با پدهای ضخیم شروع کنید و با رشد سر فرزندتان از پدهای نازک تر استفاده کنید. 

پدهای اتصالی روی محافظت در برابر ضربه کلاه ایمنی تأثیری ندارد. که توسط فوم خردشدنی سفت تر (فوم خنک کننده پیک نیک) ارائه می شود. و بسیاری از مدل ها دارای نوارهای حلقه قابل تنظیم هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.