با قابلمه گرانیت 52 پنجره های دو جداره درست کنید

شما قطعاً همه چیز را در مورد مجموعه ظروف نچسب 10 تکه سنگ گرانیت دوست خواهید داشت، ظروف پخت و پز بسیار سبک است و گرما را به طور موثر توزیع می کند و در نتیجه غذا را به رنگ قهوه ای کامل می پزد.

ظروف سنگی گرانیت دارای سطح رهاسازی غذای شگفت انگیز با حالت نچسب چند لایه است که تمیز کردن را آسان می کند.

بیشتر قابلمه گرانیت 52 برای فر و ماشین ظرفشویی ایمن نیستند، اما ویژگی که ظروف سنگی گرانیتی را برجسته می کند مزیت (مزایای) آن نسبت به سایر برندهای ظروف گرانیتی است.

برند ظروف سنگ گرانیت حرارت فر را تا 500 درجه فارنهایت تحمل می کند و با ماشین ظرفشویی نیز سازگار است.

یکی دیگر از مزایای عالی (حفظ) ظروف پخت و پز سنگ گرانیت این است که قبل از استفاده نیازی به چاشنی مانند تابه چدنی ندارد.

ست قابلمه و تابه گرانیتی Yiifeeo ساخت کشور آلمان است. این ست آشپزی تمام نیازهای خانواده شما را برآورده می کند.

این مجموعه قابلمه ها و ماهیتابه های گرانیتی از روکش نچسب مشتق شده از سنگ گرانیت ساخته شده اند که عملکرد فوق العاده نچسب را در هنگام پخت تضمین می کند.

درست مانند سایر برندهای گرانیت، این مجموعه ظروف گرانیتی Yiifeeo 100% فاقد PFOA است و به روغن کمتری نیاز دارد و آن را انتخابی سالم برای غذا می کند.

آنها همچنین قابلمه ها و تابه های محکمی هستند که به راحتی تمیز می شوند و برای اجاق های القایی، گازی، سرامیکی، برقی، هالوژنی و حتی سوخت جامد مناسب هستند.

ست قابلمه و تابه Jeetee 18 Pcs ست ظروف گرانیتی دارای لایه های بادوام درجه یک با روکش الماس ضد خش با ماندگاری بالا می باشد.

بیشتر ظروف گرانیتی دارای یک پوشش نچسب هستند که عملکرد نچسبی را ارائه می دهد و ست قابلمه و تابه گرانیتی Jeetee از قلم نیفتاده است.

کف صاف و جامد ظروف، توزیع یکنواخت گرما را تضمین می کند و برای استفاده در اجاق گاز، سرامیک، برقی، القایی و مادون قرمز مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.